Káblové trasy

Kompletné elektro služby

Obnoviteľné zdroje energie

pre priemysel a domácnosti

Oceľové budovy na kľúč

Konštruktérske a zámočnícke práce

Inteligentné domy a budovy

Inteligentné domy a budovy

Technológie, z ktorých nám ešte v minulosti chodil mráz po chrbte a boli len námetom tých najodvážnejších sci-fi filmov, sú dnes realitou a stali sa súčasťou našich životov. Áno, hovoríme o inteligentných domoch – SMART HOME.

Vízie priekopníkov inteligentných domácností sa stali reálnou súčasťou nielen komerčných budov, ale stále viac si získavajú sympatie bežného človeka.

Čo teda inteligentný dom je?

Je navrhnutý a špeciálne upravený tak, aby bolo možné ovládať aspekty jeho domáceho prostredia z ľubovoľného miesta len pomocou jednoduchej aplikácie v mobile, tablete alebo PC. A aj keď to na prvý pohľad znie pomerne jednoducho, základ tejto inteligencie spočíva v dokonalej súhre a komunikácii jednotlivých jej modulov, ktorý môže byť pre každého používateľa rôzny.

Naša spoločnosť IMS EAST, s. r. o., pre vás a podľa vašich predstáv takéto inteligentné domy a budovy pomáha tvoriť a realizovať. Či už sa pre začiatok rozhodnete len pre ovládanie svetiel, zavlažovania, alebo klimatizácie, na inteligentnej domácnosti je dobré to, že svoj okruh ovládacích prvkov môžete kedykoľvek rozšíriť o ďalšie možnosti.

Radi Prostredníctvom spoločnosti Silver Planet, s. r. o., vám vypracujeme štúdiu, vďaka ktorej je možné získať dotáciu na kompletné spracovanie energeticky úsporného projektu s návrhom na kombináciu jednotlivých úsporných riešení. Z tejto dotácie je následne možné uhradiť náklady na samotnú štúdiu, ako aj na energetické posúdenie objektu. Dozviete sa, aké kombinácie úsporných opatrení sú pre daný objekt najvhodnejšie, aké budú náklady s tým spojené, ale hlavne, ako sa ich výsledky odzrkadlia na vašich prevádzkových nákladoch.

Všetky naše riešenia sú vypracované podľa vašich individuálnych kritérií a požiadaviek s plnou garanciou a pravidelným servisom.

SMART HOME dokáže veľmi efektívne kontrolovať vaše náklady na kúrenie a ostatné energie, ochrániť váš majetok pred neohlásenou návštevou, ale aj pred rôznymi živelnými či poruchovými udalosťami. Jedným dotykom sa postará o navodenie vhodnej svetelnej či zvukovej kulisy v dome a rovnakým dotykom ho uloží na spánok či naopak privíta nový deň.

A ak si myslíte, že inteligentný dom či domácnosť nie sú pre vás, dovoľte nám presvedčiť vás o opaku. Inteligenciu vášho domu navrhneme tak, aby bola prijateľná všetkým členom rodiny a nenásilnou formou sa stala jej ďalším rovnocenným členom.

Nezabudnite, že hranicu, za ktorú v inteligentnej domácnosti môžete zájsť, tvorí len vaša predstavivosť.